Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí | SK Slavia Praha
Více

Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí

Další díl unikátního projektu pro malé slávistické fanatiky je tady. Před domácím zápasem s Olomoucí opět proběhne Choreoškolka, slávisty znovu požene do boje Dětský kotel.

Výběr Jindřicha Trpišovského vyzve Olomouc v neděli 21. dubna od 15:00.

Choreoškolka je iniciativa zaměřená na děti různých věkových skupin, které spojuje vášeň pro sport, kreativitu a spolupráci. Děti mají možnost vyzkoušet si různé formáty tvorby choreografií, které jsou šité na míru podle věku a schopností každého účastníka.

Pilotní epizoda Choreoškolky proběhla 3. září ve Fortuna Areně v rámci utkání s Karvinou, mladí fanoušci v koridoru pod Tribunou Sever před utkáním vytvořili unikátní choreo, výsledek společné práce byl k vidění pár minut po výkopu. Součástí sedmnáctitisícové návštěvy na stadionu byl i Dětský kotel, který sledoval vysoké vítězství sešívaných 5:1.

Proti Olomouci jedinečná akce proběhne opět. Děti ve spolupráci s Tribunou Sever vytvoří choreografii, která bude následně prezentována v Dětském kotli přímo na TS.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

- sraz v 9:00 u sportovní haly v Edenu (jak je vstup na plavecký stadion)
- příchod možný později, nejpozději však do 10:00
- pro prvních 50 registrovaných dětí, které nejsou permanentkáři, budeme mít dětskou vstupenku na zápas zdarma
- sebou "ušpinitelné" oblečení, bude se malovat
- po malování společný přesun pochodem na stadion, kde bude kartoniáda
- očekávaný konec akce cca 12:00
při zápase bude opět v sektoru 110 Dětský kotel
- registrační formulář ZDE

Těšíme se na vás!

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články