Hvězdné přání. Fotit jako ve snu a setkání s kapitánem | SK Slavia Praha
Více

Hvězdné přání. Fotit jako ve snu a setkání s kapitánem

Dárek k 25. narozeninám pro velkou slávistku Denisu, která se s obětavostí sobě vlastní stará o svoji imobilní babičku. Přitom zvládá nejen studovat, ale také pracovat na plný úvazek. Díky projektu „Hvězdné přání“ jsme Denise umožnili prožít jeden z jejích velkých životních snů. Stát se na jeden den fotografkou svého milovaného klubu.

Netradiční dobrodružství začalo pro Denisu ve fanzoně. Na #SlaviaFest poprvé zmáčkla spoušť a pustila se do zachycování atmosféry místa, kde se před každým zápasem baví tisíce slávistek a slávistů. Nedlouho na to se přesunula přímo k hrací ploše. S fotoaparátem v ruce procházela celý stadion a s nadšením dokumentovala každý krok – od rozcvičky až po samotný zápas.

Během svého „pracovního dne“ měla Denisa možnost nahlédnout do zákulisí, získat cenné rady od fotografů a rozvíjet tak dále svůj talent. Poté se setkala i s klubovým fotografem Martinem Malým, který patří mezi stálice a dnes už i legendy sledující Eden očima objektivu. Pro Slavii Malý snímá zápasy 22. sezonu. Jeho práci doposud znala jen z internetu a měla velkou radost, když si mohli popovídat o jejich společné vášni.

Za vrchol dne snů však považovala setkání s Janem Bořilem, jejím nejoblíbenějším hráčem Slavie, kterým je dle jejích slov sympaťákem, ale zároveň i rváčem a symbolem bojovnosti.

Denčo, děkujeme za fotky, doufáme, že sis svůj den užila a přejeme hodně úspěchů!

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články