Společně pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně | SK Slavia Praha
Více

Společně pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně

Nedělní ligový šlágr mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha bude mít opět charitativní podtext. Oba kluby tím naváží na předchozí společné aktivity v oblasti CSR a tentokráte před vzájemným zápasem podpoří Nadaci pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Zapojit se mohou i fanoušci obou klubů.

Kelímek nepatří na hřiště, ale do speciální popelnice pro dobrou věc. Pokud si během nedělní návštěvy Doosan Areny zakoupíte nápoj do vratného kelímku, můžete jej právě tímto způsobem darovat a přispět částkou 50 Kč na NTKD. Speciální popelnice a sběrná místa budou nachystána na všech tribunách, samozřejmě i v sektoru pro hosty. Věříme, že se do této akce zapojí co nejvíce fanoušků.

Ještě před zápasem pak nejvyšší představitelé obou klubů, tedy Jaroslav Tvrdík s Adolfem Šádkem, osobně navštíví Nadaci přímo na transplantační jednotce při hematoonkologickém oddělení FN Plzeň. Před výkopem pak zástupcům NTKD předají darovací šek, kterým oba kluby přispějí na pořízení rehabilitačního přístroje pro pacienty po transplantaci kostní dřeně. Naváží tak na akce z minulého roku, kdy před utkáním v Edenu navštívili FN Motol a organizaci DONOR a podpořili Centrum Paraple.

„Mám radost z toho, že dokážeme spojit síly a společně podpořit dobrou věc. Z jednorázové pomoci se stala tradice a já věřím, že v ní budeme i nadále pokračovat. Ať už u nás v Edenu nebo v Plzni. Zároveň se mi moc líbí, že pomáhat bude kelímek. Tedy věc, se kterou máme my i Plzeň z poslední doby nepříliš pozitivní zkušenost. Místo hřiště poletí kelímky do speciálních boxů a pomohou dobré věci,“ okomentoval společnou aktivitu Jaroslav Tvrdík, předseda představenstva SK Slavia Praha.

Přispět mohou i ti fanoušci, kteří se v neděli na zápas do Štruncových sadů nedostanou. Například prostřednictvím dárcovské DMS. Více informací naleznete i na webu NTKD www.nadace.kostnidren.cz.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články