ONLINE: Od 17:30 o postup do finále proti Spartě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:30 o postup do finále proti Spartě

Slávistky čeká od 17:30 na Strahově boj o postup do finále poháru FAČR! Jakou sestavu vybral pro souboj s rivalem trenér Karel Piták?

Úvodní sestava pro dnešní zápas prošla oproti minulému derby několika změnami. Nicole Bryscejnovou nahradí plně uzdravená Olivie Lukášová. Místo zraněné Terezy Szewieczkové se v útoku objeví současná nejlepší střelkyně ligy, Marjolen Nekesa. Konečná změna je Gabriela Šlajsová, která přichází na místo Kateřiny Svitkové.

Ze zdravotních důvodů do utkání nezasáhnou Haleigh Stackpole, Tamara Morávková a Tereza Szewieczková.

Sestava: Lukášová, Bendová, Bartovičová, Šlajsová, Xiao, Veselá, Khýrová, Krejčiříková, MCLaughlin, Černá, Nekesa
Lavička: Fuchsová, Křivská, Košíková, Keene, Šurnovská, Svitková, Divišová

Pohárové utkání proti Spartě začíná od 17:30 a přímým přenosem ho vysílá ČT4 Sport Plus.


Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články