Derby dorostenců ve středu dopoledne na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Derby dorostenců ve středu dopoledne na Xaverově

Mladší i starší dorostence čeká uprostřed týdne zápas s největším rivalem. U19 vykopne proti Spartě v 11:00. Mladší U17 hraje od 13:15. Přijďte podpořit slávisty na Xaverov. Vstupné je zdarma. Přímý přenos z utkání bude k dispozici na YouTube SlaviaTV.

U19

Nejstarší slávistická dorostenecká kategorie je na příjemné vlně dvou výher i čistých kont. V tabulce mládežníkům patří aktuálně 4. místo se ziskem 34 bodů. Soupeř ze Sparty celou soutěž vede. Slávisté ale mohou vyrukovat se svou hlavní útočnou zbraní a druhým nejlepším střelcem ligy Samuelem Pikolonem, který je připraven rozšířit svých 14 úspěšných zásahů.

„Víme v čem jsme silní a kde jsou naše slabiny, na kterých postupně pracujeme. V letošní sezoně je velmi těžké odhadnout výsledek v jakémkoliv zápase, natož v derby. Chceme Spartě oplatit těsnou porážku z podzimu. Doufám, že utkání bude mít vysokou kvalitu, bude diváky bavit a my navážeme na předchozí vítězné zápasy,“ burcuje hlavní trenér U19 Milan Titěra.

Výkop derby U19 je ve středu 17.4. v 11:00. Utkání můžete také sledovat na YouTube SlaviaTV.

U17

U mladších dorostenců je situace opačná. Sešívaní vedou soutěž s 57 body. Sparťané jim dýchají na záda a mají jen o bod méně. Mládežníci zvítězili ve všech z posledních pěti zápasů, inkasovali během toho jen tři branky a určitě budou chtít tuto úspěšnou sérii prodloužit. Pomoci by jim k tomu mohl i nejlepší střelec soutěže Aleš Březina nebo Kryštof Čížek s Josefem Koláříkem.

„Čeká nás utkání o první místo s největším rivalem, co víc může být. Kluci se na utkání těší a vědí, že to může být utkání sezony. Zároveň tomu ale určitě nechceme podlehnout. Soupeř na jaře zatím jen vyhrává. Přeji si hlavně krásné fotbalové a intenzivní utkání s dobrým koncem pro nás,“ říká hlavní trenér U17 Jaroslav Machač.

Výkop derby U17 je ve středu 17.4. ve 13:15. Utkání můžete také sledovat na YouTube SlaviaTV.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články