Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

Osmatřicátý díl Slavia – Totálního podcastu s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou naleznete od dnešních 20:00 na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a na našem YouTube kanále Slavia TV.

Přijďte i vy podpořit holky v domácím derby, které se odehraje přímo v Edenu. Lístky jsou už nyní k dispozici. Děkujeme za podporu!

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články