ONLINE: Od 15:00 domácí zápas proti Sigmě Olomouc | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 domácí zápas proti Sigmě Olomouc

Slávisté přivítají v posledním domácím utkání základní části Sigmu Olomouc. Do základní sestavy se vrací kapitán Jan Bořil.

Trenérský štáb udělal hned čtyři změny oproti poslednímu duelu ve Štruncových sadech. V obranné řadě nastoupí kapitán Jan Bořil a uzdravený David Douděra. V záložní řadě nahradí Petra Ševčíka norský středopolař Christos Zafeiris. Na křídlo se vrací Matěj Jurásek.

Sestava: Staněk – Bořil, Zima, Ogbu, Douděra – Oscar, Zafeiris – Wallem, Jurečka, Jurásek – Chytil

Lavička: Mandous – Holeš, Masopust, Tijani, Tecl, van Buren, Provod, Ševčík, Schranz, Vlček, Zmrzlý

Zápas začíná v 15:00 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články