Společně jsme uklidili okolí Edenu | SK Slavia Praha
Více

Společně jsme uklidili okolí Edenu

Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Nejvýznamnější akcí pro nás byla v průběhu dubna ta s názvem „Ukliďme Eden“, která je součástí celorepublikové a dnes již opravdu tradiční iniciativy „Ukliďme Česko“. V letošním roce se do ní zapojily nejen desítky našich fanoušků, ale také hráči, hráčky a trenéři z naší slávistické mládežnické akademie.

Před zápasem proti Bohemians jsme v přímém okolí stadionu společně vysbírali přes 100 pytlů odpadků (každý o objemu 100 litrů). Nejvíce jsme se zaměřili na úsek kolem železniční trati a domy v ulici Vladivostocká. K tomu se naše mládežnické týmy věnovaly úklidu také kolem svých tréninkových hřišť.

Děkujeme všem, kteří nám při úklidu okolí našeho stadionu pomohli!

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články