B-tým v neděli proti Motorletu | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli proti Motorletu

Slávistický B-tým v neděli vyzve ve 24. kole ČFL na Xaverově Motorlet. Utkání je na programu od 10:15.

Slávistický B-tým po kanonádě na půdě rezervy pražské Dukly vyzve další pražský tým. Tentokrát se sešívaní utkají na Xaverově s Motorletem.

Slávistická rezerva dál kráčí sezonou na prvním místě. Aktuálně mají sešívaní na svém kontě 51 bodů. Druhé Domažlice mají bodů 46 a jeden odehraný zápas navíc.

Nedělní soupeř svěřenců trenéra Střihavka získal v dosavadním průběhu soutěže 24 bodů a náleží mu tak třinácté místo v tabulce.

V neděli 26. dubna může na Xaverově dojít také k setkání dvou bývalých spoluhráčů z A-týmu Slavie a účastníků památného duelu se Sevillou. Za Xaverov totiž nastupuje Miroslav Stoch a mohl by se tak stejně jako na podzim na hřišti setkat s Milanem Škodou. V Motorletu rovněž hostuje brankář Adam Dvořák, který však do duelu nebude moci zasáhnout.

Přijďte podpořit mladé slávisty v nedělním utkání na Xaverov!

Vstupenky budou k dispozici na pokladnách xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost.

Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články