B-tým v neděli vyzve na Xaverově Písek | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli vyzve na Xaverově Písek

Slávistický B-tým v rámci 26. kola ČFL vyzve Písek. Utkání je na programu v neděli 12. května od 10:15 na Xaverově.

Slávistický B-tým čeká v neděli utkání proti jihočeskému Písku. Slávisté vstoupí do zápasu s pětibodovým náskokem na prvním místě před druhými Domažlicemi.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky v minulém kole zaváhali na hřišti rezervy Bohemians kde podlehli 1:2. Nyní tak se tak budou chtít vrátit na vítěznou vlnu.

Nedělní soupeř slávistické rezervy se aktuálně nachází na dvanáctém místě v tabulce se ziskem dvaceti osmi bodů. Na podzim se tyto týmy rozešly smírným výsledkem 2:2.

Písek má na jaře nelichotivou bilanci, kdy v posledních šesti zápasech získal pouze jeden bod.

Utkání mezi B-týmem Slavie a Pískem je na programu v neděli 12. května od 10:15 na Xaverově.

Přijďte podpořit mladé slávisty!

Vstupenky budou k dispozici na pokladnách xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost.

Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma. Přímý přenos utkání můžete sledovat na platformě TVcom.

Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články