Jan Bořil podstoupil operaci zlomeniny lícní kosti | SK Slavia Praha
Více

Jan Bořil podstoupil operaci zlomeniny lícní kosti

Kapitán Jan Bořil utrpěl při sobotním derby zlomeninu lícní kosti. Aktuálně je po operaci a čeká ho klidový režim zhruba na čtyři až šest týdnů. Vyšetření poraněné ruky podstoupil i Mojmír Chytil.

Kapitán Slavie Jan Bořil v souboji z 83. minuty sobotního 311. derby utrpěl zlomeninu lícní kosti a v pondělí úspěšně absolvoval operaci. Obránce sešívaných čeká klidový režim na čtyři až šest týdnů, po kterém se s obličejovou maskou bude moct zapojit do přípravy.

Hned po zápase odjel s Janem Bořilem na rentgenové vyšetření, které naštěstí vyloučilo zlomeninu, i Mojmír Chytil. Útočník Slavie je v intenzivní péči fyzioterapeutů s cílem snížení otoku a bolesti. Loket má zafixovaný a v nejbližší době proběhne další vyšetření, aby se zkontroloval stav měkkých tkání - vazů, svalů a šlach.

Honzovi i Mojmírovi přejeme brzké uzdravení!

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články