MATCHDAY pohár žen: Oops! We did it again! | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY pohár žen: Oops! We did it again!

Slávistky triumfovaly v domácím poháru potřetí v řadě a potvrdily zisk double! Ve Velkém Meziříčí zvítězily nad Slováckem po brankách Michaely Khýrové a Diany Bartovičové 2:0. Nechte se vtáhnout do pohárové atmosféry zápasu i pozápasových oslav s novým MATCHDAY.

Prožijte pohárový den prostřednictvím MATCHDAY, uvidíte jak to vypadalo v kabině před finálovým zápasem i motivační řeč trenéra Karla Pitáka. Podíváme se na průběh zápasu, chorály slávistických fanoušků na zaplněné tribuně ve Velkém Meziříčí a hlavně pozápasové oslavy našich fotbalistek s fanoušky a pohárem pro vítězky.

Znovu se ponoříte do euforie z obou vstřelených branek. O své bezprostřední dojmy se s vámi podělí kapitánka Diana Bartovičová a Gabriela Šlajsová. Do kamery promluvily také další hráčky i realizační tým po skončení finálového zápasu. Pozveme vás na děkovačku a do kabiny, abyste si mohli užít divoké pozápasové oslavy.

Slávisti, děkujeme za podporu a nenechte si ujít finálový MATCHDAY!

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól Evropské ligy

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články