MATCHDAY derby. Když si nemůžeš zařvat gól... | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY derby. Když si nemůžeš zařvat gól...

V 311. derby branka nepadla, slávisti na čelo tabulky i tři kola před koncem nadstavby ztrácí čtyři body. Kamery MATCHDAY byly na střetu nejlepších týmů soutěže v sobotu přítomné.

I třetí letošní derby skončilo dělbou bodů (0:0), sešívaní dál čekají na ligové vítězství z Letné, zatím poslední přišlo v prosinci 2022.

Hrdinou první půle byl Jindřich Staněk, lapil sólo Kuchty, konečky rukavic vytáhl hlavičky Krejčího s Wiesnerem. Pozorný byl i proti dalekonosnému pokusu Ryneše a Olatunjiho v úplném závěru. Reprezentační gólman neinkasoval v dresu s hvězdou na prsou ani ve svém druhém derby.

V 54. minutě měl po sólu Oscara na své pravé noze vedoucí branku Matěj Jurásek, Vindahl mu zmenšil střelecký úhel. O devět minut později už hráli domácí v deseti, za zákrok na Davida Douděru obdržel druhou žlutou Haraslín. Početní převaha ke kýžené trefě nevedla. Zafeiris, Chytil ani v nastavení Tijani dostat míč do sítě nedokázali.

Kapitán Jan Bořil v 83. minutě utrpěl zlomeninu lícní kosti, zápas přesto dokázal dohrát.

V novém dílu MATCHDAY uvidíte pochod slávistických fanoušků, kteří se sešli už na Staroměstském náměstí. O zápasu i vyhlídkách na zbývající tři kola promluví obránce Tomáš Vlček.

Slávisti, děkujeme za přízeň. Těšíme se na vás ve středu v Edenu, kde přivítáme Plzeň.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články