Akcelerovat další posun! Trénink talentů s Trpišovským a spol. | SK Slavia Praha
Více

Akcelerovat další posun! Trénink talentů s Trpišovským a spol.

V úterý 7. května proběhl trénink vybraných hráčů z mládežnické akademie pod vedením trenérů A-týmu. Akce se zúčastnili hráči z kategorií U16 – U19.

Slavia uspořádala už tradiční trénink talentovaných mládežníků pod vedením trenérů A-týmu, za deštivého úterý se aktéři sešli na tréninkovém hřišti v Edenu.

„Chceme tímto udělat klukům takový servis navíc. Aby dostali některé informace, které jim pomůžou v jejich kategoriích, později pak na hostování nebo i v A-týmu. Jednoduše chceme akcelerovat jejich další posun,“ prozradil Jindřich Trpišovský.

Mladí slávisté si vyzkoušeli několik cvičení po vzoru A-týmu od průpravných přihrávek přes zakončení až po intervalové hry. „Trénink jsem si užil moc. Trenéři nám dávali zajímavé podněty k tomu, jak se máme zlepšovat, co máme zařazovat do naší hry,“ potěšilo záložníka U19 Marka Naskose.

„Tempo bylo vysoké. Musím říct, že to byla jízda. Všichni se chtěli před trenéry A-týmu předvést,“ dodal záložník U17 Kryštof Čížek

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články