B-tým v pátek proti rezervě Táborska | SK Slavia Praha
Více

B-tým v pátek proti rezervě Táborska

Slávistický B-tým se v rámci 27. kola ČFL skupiny A představí už v pátek proti rezervě Táborska. Utkání je na programu 17. května od 17:30.

Sešívanou rezervu čeká už v pátek 17. května utkání proti Táborsku. Slávisté vstupují do utkání z prvního místa ovšem už s náskokem pouze tří bodů na druhé Domažlice, které čeká v sobotu zápas s rezervou Budějovic.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky v posledním utkání remizovali s Pískem 2:2, kdy se prosadil Lukáš Vorlický a Dominik Pech. Zisk pouze jednoho bodu ztenčil náskok sešívaných na prvním místě.

Páteční soupeř červenobílých se aktuálně nachází na sedmém místě tabulky se ziskem třiceti šesti bodů s tím, že poslední utkání s Domažlicemi prohráli 1:2.

Utkání mezi Akademií Táborka a B-týmem Slavie je na programu už v pátek 17. května od 17:30 v Táboře na stadionu Svépomoc.

Slávisti, dorazte mládežníky podpořit v cestě do druhé ligy!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články