Ogungbayi utrpěl vážné zranění. Čeká ho dlouhá pauza | SK Slavia Praha
Více

Ogungbayi utrpěl vážné zranění. Čeká ho dlouhá pauza

Dvacetiletý křídelník Victor Boluwatife Ogungbayi utrpěl v utkání B-týmu s Akademií Táborska zranění postranního a zkříženého vazu v koleni. Nyní ho čeká operace a pauza minimálně devět měsíců.

Dvacetiletý křídelník Victor Boluwatife Ogungbayi patří v aktuální sezoně k tahounům slávistického béčka. Ve dvaceti dvou zápasech vstřelil třináct branek a je tak nejlepším střelcem sešívané rezervy.

V pátečním utkání s Akademií Táborska však Boluwatife Ogungbayi při střetu s protihráčem v 68. minutě utrpěl zranění, při kterém došlo k přetržení postranního a zkříženého vazu v koleni.


Diagnózu pak potvrdila magnetická rezonance v Ústřední vojenské nemocnici.

Boluwatifeho čeká operační zákrok, během kterého se odstraní poškozený vaz a nahradí se štěpem ze šlachy zadního stehenního svalu. Následná rehabilitace začíná ihned po operaci. Celková rehabilitace a rekondice bude probíhat v přesně daných fázích a návrat do tréninkového procesu se dá očekávat minimálně za 9 měsíců.

Bolu, přejeme ti brzké uzdravení!

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články