Poslední utkání žen a mistrovské oslavy | SK Slavia Praha
Více

Poslední utkání žen a mistrovské oslavy

Fotbalistky Slavie čeká v sobotu 25. května od 14:00 velký den! Domácí utkání se Slováckem a mistrovské pozápasové oslavy, to vše na stadionu v Horních Měcholupech.
Slávistky úspěšně vyhrály i poslední venkovní utkání sezony, když v derby porazily Spartu 3:1, čímž potvrdily svou dominanci v letošní úspěšné sezoně a ligu vedou před posledním kolem s náskokem třinácti bodů. V aktuální sezóně nastřílely ve 20 zápasech 96 branek, z nichž 22 zaznamenala útočnice Marjolen Nekesa, která vede tabulku nejlepších střelkyň ligy. Fotbalistky Slavie si zajistily svůj 23. titul již tři kola před koncem sezony a převezmou ho v sobotu po posledním zápase se Slováckem, které obhájilo třetí místo z minulého roku.

„Máme splněné cíle, které jsme si do této sezony dali, za což jsem hrozně ráda. Čeká nás ještě poslední zápas, na který se plně soustředíme a chceme ho zvládnout, prodloužit sérii neporazitelnosti a pokračovat v této krásné jízdě. Na mistrovské oslavy se moc těším, bude to můj první slávistický titul. Poslední dny jsou skvělé, užíváme si je společně jako tým a myslím, že na tuto úspěšnou sezonu budeme ještě dlouho vzpomínat,“ říká útočnice Karolína Křivská.

Slávisti, buďte u toho s námi! Přijďte nás podpořit v posledním zápase sezony, zazpívat si slávistické chorály a po zápase zvednout společně nad hlavu 23. mistrovský pohár!

Utkání začíná v sobotu 25. května od 14:00 v Horních Měcholupech, vstup na utkání je zdarma.


Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články