Slávistická neděle. Na béčko a pak rovnou do Edenu | SK Slavia Praha
Více

Slávistická neděle. Na béčko a pak rovnou do Edenu

V neděli 26. května vyzve slávistický B-tým na Xaverově od 10:15 druhé Domažlice, čeká na vás zlepšené občerstvení i posílená doprava. Přijďte slávisty podpořit v cestě za vítězstvím!

Klíčové utkání soutěžního ročníku ČFL skupiny A je tady. V neděli se představí slávistický B-tým na Xaverově a vyzve v souboji 28. kola druhé Domažlice.

Sešívaní mají aktuálně náskok tři body na svého nedělního soupeře, do konce sezony zbývají už jen tři kola.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky v posledním utkání porazili rezervu Táborska 2:0 díky gólům Touly a Trédla. Velkou kaňkou ale bylo zranění Boluwatifeho Ogungbayie, který si v utkání přivodil zranění postranního a zkříženého vazu v koleni.

Domažlice mají za sebou sérii pěti výher. V posledním zápase porazili rezervu Českých Budějovic.

Sešívaná rezerva bude potřebovat v neděli vaši podporu. Na Xaverově se můžete těšit na posílený stánek s občerstvením a rozšířenou nabídku o sekanou v housce. Pro zájemce, kteří odpoledne pojedou podpořit A-tým do Edenu, bude vypraven speciální autobus kyvadlové dopravy od sektoru hostů v ulici Božanovská do zastávky Slavia. Autobus odjíždí ve 12:30.

Vstupenky na nedělní zápas B-týmu budou k dispozici na pokladnách xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost.

Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články