David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL | SK Slavia Praha
Více

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL

Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

Výběr Jindřicha Trpišovského na San Siru 7. března ztrácel 0:1, hrál bez vyloučeného Malicka Dioufa. Ve 36. minutě se ale míč odrazil k Davidu Douděrovi, který jen dělovaným volejem pravačkou napálil ke vzdálenější tyči branky Mikea Maignana.

Senzační rána, nominant na Gól roku Evropské ligy. Hlasovat pro Davida můžete ZDE.

Reprezentačnímu univerzálovi konkurují těžké váhy, v desetičlenné nominaci figurují také Victor Boniface, hned dvakrát Pierre-Emerick Aubameyang, João Pedro, Darwin Núñez, Mohammed Kudus, Rafael Leão, Robert Andrich a Ademola Lookman.

Hlasovat můžete do středy 29. května do 12:00.


Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články