Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma | SK Slavia Praha
Více

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Privátní odpočinek zajištuje dostatek soukromí a možnost využít vše, co wellness nabízí: velký krytý bazén (17 x 7 metrů), whirlpool, finskou saunu, posilovnu a turbo solárium.

A jak taková návštěva slávistek probíhá?

Na začátek si některé dívky „dají do těla“ v útulné posilovně. Ostatní hráčky mezitím absolvují kondiční plavání v bazénu. Po výměně tréninkových skupin plynule přejdou sportovní aktivity v tu příjemnější část, a tou je právě relaxace. Zasloužený odpočinek začíná ve vířivce a přesouvá se do finské sauny a končí ochlazovacím bazénkem. Po tomto krásném odpočinku jsou dívky dostatečně zregenerovány na jejich případný trénink či zápas.

Osvěžit se a doplnit energii můžou ve wellness baru, v hotelové restauraci, na letní terase a v prostorách jedinečné japonské zahrady s jezírky a fontánami. Veškeré nabízené služby jsou dostupné i pro veřejnost.

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články