Plán přípravy: Rakousko i střet s vicemistrem Polska | SK Slavia Praha
Více

Plán přípravy: Rakousko i střet s vicemistrem Polska

Podívejte se v článku, jak, kde a proti komu se slávisti budou připravovat na ligovou sezonu 2024/25 a 3. předkolo Ligy mistrů.

V pondělí 17. června tým vyrazí do rakouského Aigenu na kondiční soustředění, kde se bude připravovat do 25. června. Soupisku doplní mladí hráči a navrátilci z hostování, scházet budou reprezentanti, kteří se představí na evropském šampionátu v Německu, které odstartuje 14. června.

Po návratu z Rakouska svěřenci Jindřicha Trpišovského absolvují tréninkové jednotky v Edenu a v sobotu 29. června sehrají v Roudnici nad Labem první přípravný duel proti Pardubicím.

Herní soustředění v Aigenu proběhne od pondělí 1. do 12. července. Sešívaní na kempu postupně vyzvou polského vicemistra Śląsk Wrocław (středa 3. července) a Rapid Vídeň, čtvrtý tým rakouské Bundesligy (sobota 6. července). Plánovaný duel s Puskás Akademie (úterý 9. června) soupeř odřekl, klub hledá náhradního soupeře.

Generálku na ligový ročník 2024/25 sehrají slávisti v sobotu 13. července v Rakousku proti Žilině. O podrobnostech budeme informovat.

První ligové kolo proběhne o víkendu 20. a 21. července, první duel 3. předkola Ligy mistrů bude na programu buď v úterý 6. srpna, nebo ve středu 7. srpna. Los proběhne 22. července

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články