Plán přípravy: Rakousko i střet s vicemistrem Polska | SK Slavia Praha
Více

Plán přípravy: Rakousko i střet s vicemistrem Polska

Podívejte se v článku, jak, kde a proti komu se slávisti budou připravovat na ligovou sezonu 2024/25 a 3. předkolo Ligy mistrů.

V pondělí 17. června tým vyrazí do rakouského Aigenu na kondiční soustředění, kde se bude připravovat do 25. června. Soupisku doplní mladí hráči a navrátilci z hostování, scházet budou reprezentanti, kteří se představí na evropském šampionátu v Německu, které odstartuje 14. června.

Po návratu z Rakouska svěřenci Jindřicha Trpišovského absolvují tréninkové jednotky v Edenu a v sobotu 29. června sehrají v Roudnici nad Labem první přípravný duel proti Pardubicím.

Herní soustředění v Aigenu proběhne od pondělí 1. do 12. července. Sešívaní na kempu postupně vyzvou polského vicemistra Śląsk Wrocław (středa 3. července) a Rapid Vídeň, čtvrtý tým rakouské Bundesligy (sobota 6. července). Plánovaný duel s Puskás Akademie (úterý 9. června) soupeř odřekl, klub hledá náhradního soupeře.

Generálku na ligový ročník 2024/25 sehrají slávisti v sobotu 13. července v Rakousku proti Žilině. O podrobnostech budeme informovat.

První ligové kolo proběhne o víkendu 20. a 21. července, první duel 3. předkola Ligy mistrů bude na programu buď v úterý 6. srpna, nebo ve středu 7. srpna. Los proběhne 22. července

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články