Dotazník spokojenosti návštěvy Fortuna Areny | SK Slavia Praha
Více

Dotazník spokojenosti návštěvy Fortuna Areny

Jsme rádi, že nás chodíte podporovat přímo do Edenu. V rámci zlepšování služeb na stadionu i ve fanzoně bychom vás rádi požádali o vyplnění dotazníku.

V dotazníku nás zajímají informace k permanentkám, nákupu vstupenek, jestli rádi chodíte do fanzony, jak hodnotíte úroveň občerstvení, ale také jak aktuálně vnímáte značku Slavia. Odpovědi jsou anonymní a vyplnění vám zabere asi 5 minut.

Dotazník naleznete ZDE.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a jen díky ní můžeme měnit věci k lepšímu, aby každá návštěva zápasu pro vás byla příjemným zážitkem, který chcete zopakovat.

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články