B-tým čeká v neděli poslední kolo ČFL v Hostouni | SK Slavia Praha
Více

B-tým čeká v neděli poslední kolo ČFL v Hostouni

V neděli 9. června se B-tým představí v posledním utkání základní části ČFL od 17:00 v Hostouni.

Vítězové ČFL skupiny A zavítají ve 30. kole na půdu pátého celku. Do Hostouně míří sešívaní s jistou účastí v baráži o druhou ligu a nic už je nemůže ohrozit. V posledním utkání totiž porazili rezervu Českých Budějovic 5:4 a vytvořili si tak šestibodový náskok na čele tabulky.

Hostouni, která se na podzim prala se slávistickou rezervou o první místo, aktuálně náleží pátá příčka tabulky. Z posledních pěti utkání dokázali získat pouze dva body.

Utkání v Hostouni je na programu v neděli 9. června od 17:00 na stadionu Vojtěcha Zeithamla.

Přijďte slávistickou rezervu podpořit před baráží o druhou ligu.

Baráž o druhou ligu následně proběhne 12. a 15. června, kdy se sešívaní střetnou s vítězem ČFL skupiny B, Velvary. První utkání je na programu ve Velvarech, odveta pak doma, na Xaverově. Časy zápasů budou upřesněny.

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články