Marek Icha přestupuje do Liberce | SK Slavia Praha
Více

Marek Icha přestupuje do Liberce

Marek Icha, který poslední dvě sezony strávil na hostování v Pardubicích, přestupuje do Slovanu Liberec. Slavia má na dvaadvacetiletého záložníka předkupní právo.

Mládežnický reprezentant zamířil do Edenu v lednu 2022 z Táborska, jarní část sezony strávil na hostování ve Vlašimi, se kterou ve druhé lize vybojoval baráž o FORTUNA:LIGU.

V A-týmu Slavie Icha debutoval 7. srpna 2022 proti Zlínu, vstřelil jeden gól a na další přihrál. Celkem v sešívaném dresu naskočil do tří ligových utkání.

V září 2022 se vytáhlý středopolař přesunul do Pardubic, kde během dvou sezon odehrál za Východočechy 50 ligových střetnutí s bilancí tří branek a dvou asistencí.

Ichič, hodně štěstí! Ať se ti na nové adrese daří!

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články