B-tým vstupuje do baráže o druhou ligu proti Velvarům | SK Slavia Praha
Více

B-tým vstupuje do baráže o druhou ligu proti Velvarům

Už ve středu 12. června B-tým vstoupí do baráže o druhou ligu. Slávisté se představí od 18:00 ve Velvarech.

Slávistická rezerva po vítězství v Hostouni završila putování ČFL skupinou A, a chystá se na baráž o druhou ligu. V té vyzve vítěze ČFL skupiny B, Velvary.

Velvary prošli soutěží s devatenácti výhrami, osmi remízy a třemi porážkami. Středočeši nasbírali celkem 65 bodů, o dva více než druhé Zápy. Z posledních pěti utkání dokázali získat deset bodů, poslední utkání však s rezervou Hradce Králové prohráli 1:0.

Středeční utkání se odehraje ve Velvarech v ulici Nábřeží 677. Vstupné je 70 Kč a parkování je možné v ulicích okolo areálu. Utkání můžete rovněž sledovat živě na TVCom.

Barážové zápasy o druhou ligu jsou na programu ve středu 12. června od 18:00 ve Velvarech, odveta je pak v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově. Slávisti, přijďte podpořit B-tým v postupu do druhé ligy!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články