Trenér Josef Csaplár: Chceme se prosadit vlastní hrou | SK Slavia Praha
Více

Trenér Josef Csaplár: Chceme se prosadit vlastní hrou

„Očekáváme nádherné utkání, vyprodané hlediště a zlepšené výkony některých hráčů,“ říká před střetnutím v Ostravě trenér Josef Csaplár. „Přes týden jsme se poctivě připravovali. Chceme předvést kvalitní výkon a uspět bodově,“ pokračuje. „Chceme se prosadit vlastní hrou, soupeři se nepřizpůsobujeme,“ podotýká rázně kouč...<br><i>V článku najdete fotografie z pátečního tréninku</i>.
„Očekáváme nádherné utkání, vyprodané hlediště a zlepšené výkony některých hráčů,“ říká před střetnutím v Ostravě trenér Josef Csaplár. „Přes týden jsme se poctivě připravovali. Chceme předvést kvalitní výkon a uspět bodově,“ pokračuje. „Chceme se prosadit vlastní hrou, soupeři se nepřizpůsobujeme,“ podotýká rázně kouč.

Do Ostravy se slávisté vydají už v pátek po tréninku. „Z Prahy odjíždíme v pátek kolem 15:30. V Ostravě nás čeká společná večeře a taktická porada. V sobotu před zápasem je na programu rozcvičení a lehký trénink,“ vysvětlil Csaplár, kterému budou v duelu na Bazalech chybět tři hráči. Mimo hru jsou dlouhodobě zranění Patrik Gedeon, Pavel Fořt a Adauto.
Foto z tréninku: mihaal

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články