Marek Suchý v reprezentační devatenáctce | SK Slavia Praha

Marek Suchý v reprezentační devatenáctce

PRAHA - Sedmnáctiletý záložník Marek Suchý byl povolán do reprezentační devatenáctky a zúčastní se turnaje UEFA v Polsku. Díky vysokému koeficientu se česká reprezentace nemusí účastnit první fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Náhradním programem je právě mezinárodní turnaj. Češi se střetnou s Anglií a dvěma polskými výběry.

Náš další záložník Dušan Švento naopak za reprezentační výběr Slovenska do 21let nenastoupí, ze srazu odjel kvůli bolestem v oblasti třísel.

8. 5. 2024
Fotbalistky Slavie po titulových oslavách zvítězily 2:0 ve finále poháru proti Slovácku a získaly třetí double v řadě. Utkání ve Velkém Meziříčí sledovalo 1375 diváků.

MATCHDAY Baník. To jsme je hnali

7. 5. 2024
Pětigólová výhra, čisté konto, 18 028 diváků v ochozech, tři choreografie Tribuny Sever. Kamery MATCHDAY pro vás sobotní vydařené úvodní kolo nadstavby proti Baníku Ostrava (5:0) tradičně sledovaly.

Online: Od 12:45 finále poháru proti Slovácku

7. 5. 2024
Fotbalistky Slavie bojují o double ve finále domácího poháru proti Slovácku. Utkání se odehraje od 12:45 ve Velkém Meziříčí před kamerami ČT sport.