Juniorka bez branek | SK Slavia Praha

Juniorka bez branek

PRACHATICE – Ve 29. kole České fotbalové ligy veze rezerva Slavie z Prachatic bod za bezbrankovou remízu. Hrál se vyrovnaný fotbal, v závěru utkání byli ale k vítězství blíže hosté. Rozhodnout mohli Dubský a Pekhart, ani jednomu se však v koncovce nedařilo. Největší šanci měl v 84. minutě Lukáš Nachtman, který neproměnil pokutový kop.

Kouč Slavie Luboš Kozel byl spokojený s výkonem, vzhledem k průběhu zápasu ale litoval, že jeho svěřenci duel nerozhodli ve svůj prospěch. „Ke konci jsme měli tři šance, škoda. Mrzí mě taky zmařená penalta. Ale to je i o štěstí.“

Prachatice - Slavia B 0:0
Slavia B: Diviš - Bauer (35. Parys), Šmíd, Nachtman, Švamberg - Borovský (80. Jarolímek), Bayer, Valenta, Held - Dubský, Nečas (48. Pekhart)