Slavia prohrála v Brně | SK Slavia Praha
Více

Slavia prohrála v Brně

BRNO – Červenobílým se ve čtvrtém ligovém kole nedařilo. V nedělním večerním zápase podlehli v Brně 0:1. Hostům opět nevyšel úvod zápasu, v desáté minutě otevřel skóre zápasu exslávista Luděk Zelenka.
BRNO – Červenobílým se ve čtvrtém ligovém kole nedařilo. V nedělním večerním zápase podlehli v Brně 0:1. Hostům opět nevyšel úvod zápasu, v desáté minutě otevřel skóre zápasu exslávista Luděk Zelenka. Slavia se poté snažila vyrovnat, ve druhé půli Moravany zatlačila, gól však nevstřelila. V závěru zápasu ji naopak přibrzdilo přísné vyloučení Marka Suchého.

„Do zápasu jsme nevstoupili dobře, nechali jsme iniciativu Brnu, které mělo po standardkách šance. Tlak vznikal i tím, že se záhy končily naše útočné akce. Inkasovaná branka nás probrala, chybělo nám ale víc důrazu a agresivity ve finální fázi, kde jsme selhali. V druhé půli jsme si vynutili převahu, ale skórovat se nám nepodařilo. Když jsme se chtěli pokusit přeorganizovat obranu, tak nám náš záměr zhatilo vyloučení Marka Suchého," řekl slávistický trenér Karel Jarolím.

„Na Slavii jsme se dobře připravili, věděli jsme, co hrát. Mladí hráči oživili výkon našeho týmu. Jsem rád, že jsme neinkasovali a jednu branku dali a máme tři body," řekl po utkání trenér Brna Jozef Mazura.

Průběh utkání
Fotografie
Hlasy hráčů

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články