Ve středu letí Slavia do Londýna (nominace) | SK Slavia Praha
Více

Ve středu letí Slavia do Londýna (nominace)

PRAHA – Blíží se odveta 1. kola Poháru UEFA. Slavia ve středu ráno odletí na londýnské letiště Stansted, kde začne svoji misi, kterou po prohraném prvním kole na Strahově s Tottenhamem Hotspur označil trenér Karel Jarolím jako pokus o malý zázrak. <br />Fotbalisté se sejdou na Strahově v osm hodin, na ruzyňský terminál 2 se vydají společně. Odlétá se v deset hodin. V britské metropoli najde výprava ubytování v hotelu Waltham Abbey Mariott. Odvetné utkání na White Hart Lane začne ve čtvrtek ve 21 hodin našeho času, vysílat ho bude televizní kanál Eurosport. Na našem webu se můžete těšit na kompletní zpravodajství z obou dnů, které slávisté na ostrovech stráví, včetně fotogalerií a přímé on-line reportáže.

PRAHA – Blíží se odveta 1. kola Poháru UEFA. Slavia ve středu ráno odletí na londýnské letiště Stansted, kde začne svoji misi, kterou po prohraném prvním kole na Strahově s Tottenhamem Hotspur označil trenér Karel Jarolím jako pokus o malý zázrak.

Fotbalisté se sejdou na Strahově v osm hodin, na ruzyňský terminál 2 se vydají společně. Odlétá se v deset hodin. V britské metropoli najde výprava ubytování v hotelu Waltham Abbey Mariott.

Odvetné utkání na White Hart Lane začne ve čtvrtek ve 21 hodin našeho času, vysílat ho bude televizní kanál Eurosport. Na našem webu se můžete těšit na kompletní zpravodajství z obou dnů, které slávisté na ostrovech stráví, včetně fotogalerií a přímé on-line reportáže.

Nominace na zápas proti Tottenhamu:

Brankáři: Kozáčik, Diviš

Obránci: Hubáček, Švec, Latka, Aračič, Suchý, Dosoudil

Záložníci: Janda, Švento, Krajčík, Jarolím, Kalivoda, Hrdlička

Útočníci: Vlček, Gaúcho, Fořt, Necid

 

Z nominace vypadl obránce Jan Vorel, který si bohužel v utkání v Plzni přivodil zranění stehenního svalu.

Aktuálně

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Potlesk patří týmu. Nominace? Teď myslím jen na Slavii

25. 2. 2024
Mojmír Chytil naskočil do zápasu s Pardubicemi (3:0) po poločasové přestávce a soupeře sestřelil třemi brankami v rozmezí osmi minut. Stanovil tak nový rekord samostatné české ligy, která rychlejší hattrick nepamatuje.

Nula vzadu je velmi cenná. Pardubicím vděčím za hodně

25. 2. 2024
Vrátil se do sestavy proti klubu, za který odehrál celou loňskou sezonu, a přispěl jak k čistému kontu, tak k výhře 3:0. „Věřím, že nasbírané sebevědomí dokážeme využít v těch nadcházejících utkáních," říká Tomáš Vlček po vítězství nad Pardubicemi.

Další články