Fotbalistky nastřílely pět branek | SK Slavia Praha
Více

Fotbalistky nastřílely pět branek

Fotbalistky Slavie bez problémů porazily předposlední Karlštejn 5:1. Dvě branky vstřelila Šárka Holečková, po jedné přidaly Pěničková, Hejlová a Tesková.

Karštejn - Slavia 1:5 (0:3)
Branky:
60. vlastní Pincová - 30. a 57. Holečková, 37. Pěničková, 44. Hejlová, 81. Tesková
Slavia: Taušová - Bottová (46. Přibyslavská), Králová, Hejlová, Pincová - Holečková, Pěničková, Budošová (63. Benýrová), Kejhová (59. Tesková) - Chlumecká (74. Senette), Voňková
ŽK: 23. Budošová

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články