Petru Jandovi se po záloze nestýská | SK Slavia Praha
Více

Petru Jandovi se po záloze nestýská

PRAHA - „Jsem rád, že hraji, post záleží na trenérovi, jak uzná za vhodné. Přesun do útoku mi ale nevadí,“ řekl našemu webu střelec dvou sobotních branek Petr Janda.
PRAHA - „Jsem rád, že hraji, post záleží na trenérovi, jak uzná za vhodné. Přesun do útoku mi ale nevadí,“ řekl našemu webu střelec dvou sobotních branek Petr Janda.

„Mám víc útočných povinností, už odmalička mne to táhlo víc dopředu, takže mi to vyhovuje. Jsem určitě rád, že jsem se dvakrát trefil a že jsme vyhráli,“ dodal čáslavský rodák.

„Trénovali jsme celý týden dvoufázově, šli jsme do toho rovnou z přípravy. Je určitě ještě co zlepšovat,“ doplnil. Jak se fotbalisté vyrovnávali s nepříjemným sněžením? „Snadné to nebylo, nebyl skoro vidět míč, sníh padal do očí. Pak se to naštěstí trochu zlepšilo, hrálo se se lépe.“

Vítr a sníh je určitě nejhorší pro brankáře. „Nebylo to dvakrát snadné, vítr se nepříjemně točil, do toho sněžení. Umělka v Edenu je pěkně tvrdá. Ale v tomhle ročním období jsme asi nic jiného čekat nemohli, je to zimní turnaj,“ popsal podmínky ze svého pohledu Michal Vorel.

„V téhle době jde také o to se nezranit a udržet se v zápasovém zatížení. Jsme v průběhu kondiční přípravy. Se zimou se všichni museli vyrovnat stejně.

Brankáři to nemají jednoduché, jde na ně jedna střela za zápas a nikoho nezajímá, jestli je člověk promrzlý. Dneska jsme se s tím ale vyrovnali o branku lépe než soupeř,“ uzavřel sobotní prosněžené odpoledne náš gólman.

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články