Gebre Selassie už trénoval se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Gebre Selassie už trénoval se Slavií

PRAHA – Nová posila slávistické zálohy Theo Gebre Selassie už trénoval ve středu dopoledne se Slavií, po tréninku pak podepsal čtyřletou smlouvu.
PRAHA – Nová posila slávistické zálohy Theo Gebre Selassie už trénoval ve středu dopoledne se Slavií, po tréninku pak podepsal čtyřletou smlouvu.

„Angažmá ve Slavii je pro mne velkou výzvou, mým snem bylo si zahrát I. Gambrinus ligu, nevadí mi, že jsem to nestihl do Ligy mistrů, snad to vyjde příští rok,“ řekl našemu webu sympatický záložník.

„Z Jihlavy se znám s Ondrou Šourkem, známe se i s klukama z jedenadvacítky,“ přiblížil svůj první den v kabině. Pro náš web také definitivně vyjasnil to, jak se má psát jeho jméno.

„Někdo mi to napsal špatně na registračku a už se to se mnou táhne, příjmení se opravdu píše zvlášť,“ požádal všechny o to, aby používali správný tvar.

Do tréninku už se také zapojili Tijani Belaid a Vladimír Šmicer, bohužel třetí do party, kdo by si s nimi popovídal francouzsky stále s týmem netrénoval.

Autorem fotografií z tréninku je Martin Malý, z podpisu smlouvy Ondřej Zlámal.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články