Seznam možných soupeřů je kompletní | SK Slavia Praha
Více

Seznam možných soupeřů je kompletní

Šestnáctka klubů, z nichž jeden bude soupeřem Slavie v boji o druhý vstup do Ligy mistrů, je kompletní. Nechybí Arsenal a Steaua, se kterými červenobílí hráli ve skupině v minulé sezoně, nechybí ani slavná jména – Juventus, Barcelona, Liverpool, Schalke 04, Glasgow Rangers, Fenerbahce...
Šestnáctka klubů, z nichž jeden bude soupeřem Slavie v boji o druhý vstup do Ligy mistrů, je kompletní. Nechybí Arsenal a Steaua, se kterými červenobílí hráli ve skupině v minulé sezoně, nechybí ani slavná jména – Juventus, Barcelona, Liverpool, Schalke 04, Glasgow Rangers, Fenerbahce, Olympique Marseille, Spartak Moskva.

V minulosti se Slavia o LM utkala se třemi možnými protivníky – Doněckem, Anderlechtem a Panathinaikosem.

Do výčtu chybí už jen doplnit Basilej, Olympiakos, Fiorentina.

Hrát se bude 12. nebo 13. srpna první zápas a 26. nebo 27. srpna odveta. Losovat by se mělo 1. srpna, ale tuto informaci ještě server uefa.com nepotvrdil.

Fenerbahce, Anderlecht, Rangers, Panathinaikos a Basilej hrají stejně jako Sparta Praha v druhém předkole, pokud nepostoupí, jejich přemožitelé převezmnou jejich koeficient. Slavia bohužel tedy nemá naději, že bude nasazena.

Koeficienty, kluby v druhém předkole a další informace najdete na této stránce, ze které také čerpáme všechny údaje

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články