Seznam možných soupeřů je kompletní | SK Slavia Praha
Více

Seznam možných soupeřů je kompletní

Šestnáctka klubů, z nichž jeden bude soupeřem Slavie v boji o druhý vstup do Ligy mistrů, je kompletní. Nechybí Arsenal a Steaua, se kterými červenobílí hráli ve skupině v minulé sezoně, nechybí ani slavná jména – Juventus, Barcelona, Liverpool, Schalke 04, Glasgow Rangers, Fenerbahce...
Šestnáctka klubů, z nichž jeden bude soupeřem Slavie v boji o druhý vstup do Ligy mistrů, je kompletní. Nechybí Arsenal a Steaua, se kterými červenobílí hráli ve skupině v minulé sezoně, nechybí ani slavná jména – Juventus, Barcelona, Liverpool, Schalke 04, Glasgow Rangers, Fenerbahce, Olympique Marseille, Spartak Moskva.

V minulosti se Slavia o LM utkala se třemi možnými protivníky – Doněckem, Anderlechtem a Panathinaikosem.

Do výčtu chybí už jen doplnit Basilej, Olympiakos, Fiorentina.

Hrát se bude 12. nebo 13. srpna první zápas a 26. nebo 27. srpna odveta. Losovat by se mělo 1. srpna, ale tuto informaci ještě server uefa.com nepotvrdil.

Fenerbahce, Anderlecht, Rangers, Panathinaikos a Basilej hrají stejně jako Sparta Praha v druhém předkole, pokud nepostoupí, jejich přemožitelé převezmnou jejich koeficient. Slavia bohužel tedy nemá naději, že bude nasazena.

Koeficienty, kluby v druhém předkole a další informace najdete na této stránce, ze které také čerpáme všechny údaje

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články