Litteri musí na magnetickou rezonanci | SK Slavia Praha
Více

Litteri musí na magnetickou rezonanci

EDEN - Italský útočník Gianluca Litteri si svoji premiéru v evropských pohárech určitě představoval jinak. Po několika minutách zápasu musel odstoupit ze hřiště. „Gianluca má poraněné koleno, v sobotu ho čeká magnetická rezonance, po které lékaři budou vědět víc.
EDEN - Italský útočník Gianluca Litteri si svoji premiéru v evropských pohárech určitě představoval jinak. Po několika minutách zápasu musel odstoupit ze hřiště.

„Gianluca má poraněné koleno, v sobotu ho čeká magnetická rezonance, po které lékaři budou vědět víc. Jeho start v derby je vyloučený, absence se bude pohybovat v řádu týdnů," uvedl slávistický mluvčí Ondřej Zlámal.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články