Litteri musí na magnetickou rezonanci | SK Slavia Praha
Více

Litteri musí na magnetickou rezonanci

EDEN - Italský útočník Gianluca Litteri si svoji premiéru v evropských pohárech určitě představoval jinak. Po několika minutách zápasu musel odstoupit ze hřiště. „Gianluca má poraněné koleno, v sobotu ho čeká magnetická rezonance, po které lékaři budou vědět víc.
EDEN - Italský útočník Gianluca Litteri si svoji premiéru v evropských pohárech určitě představoval jinak. Po několika minutách zápasu musel odstoupit ze hřiště.

„Gianluca má poraněné koleno, v sobotu ho čeká magnetická rezonance, po které lékaři budou vědět víc. Jeho start v derby je vyloučený, absence se bude pohybovat v řádu týdnů," uvedl slávistický mluvčí Ondřej Zlámal.

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články