Fotoohlédnutí za derby | SK Slavia Praha
Více

Fotoohlédnutí za derby

Tak na tohle se bude jistě vzpomínat dlouho a s radostí. Už dva roky nepoznala Slavia na Letné pocit prohry, vyhrála 2:0 a 4:1, což dává skóre 6:1...na pokřiky o tom, že někdo bude stále na druhém místě, znovu nedošlo, naopak zajímavou tradicí je odchod diváků z tribun ještě před skončením zápasu....
Tak na tohle se bude jistě vzpomínat dlouho a s radostí. Už dva roky nepoznala Slavia na Letné pocit prohry, vyhrála 2:0 a 4:1, což dává skóre 6:1...

Na pokřiky o tom, že někdo bude stále na druhém místě, znovu nedošlo, naopak zajímavou tradicí je odchod diváků z tribun ještě před skončením zápasu.

V obou vítězných derby se trefil Zdeněk Šenkeřík a vždy v závěru utkání, dvě branky má na kontě také Vladimír Šmicer.

Historie derby má také prvního střelce, který je zároveň reprezentantem Kapverdských ostrovů - Míšu Tavarese.

V historii českých derby je vítězství na Letné nejvyšším, 4:1 Slavia vyhrála pouze na Strahově. Prohlédněte si ještě jednu fotogalerii!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články