Fotoohlédnutí za derby | SK Slavia Praha
Více

Fotoohlédnutí za derby

Tak na tohle se bude jistě vzpomínat dlouho a s radostí. Už dva roky nepoznala Slavia na Letné pocit prohry, vyhrála 2:0 a 4:1, což dává skóre 6:1...na pokřiky o tom, že někdo bude stále na druhém místě, znovu nedošlo, naopak zajímavou tradicí je odchod diváků z tribun ještě před skončením zápasu....
Tak na tohle se bude jistě vzpomínat dlouho a s radostí. Už dva roky nepoznala Slavia na Letné pocit prohry, vyhrála 2:0 a 4:1, což dává skóre 6:1...

Na pokřiky o tom, že někdo bude stále na druhém místě, znovu nedošlo, naopak zajímavou tradicí je odchod diváků z tribun ještě před skončením zápasu.

V obou vítězných derby se trefil Zdeněk Šenkeřík a vždy v závěru utkání, dvě branky má na kontě také Vladimír Šmicer.

Historie derby má také prvního střelce, který je zároveň reprezentantem Kapverdských ostrovů - Míšu Tavarese.

V historii českých derby je vítězství na Letné nejvyšším, 4:1 Slavia vyhrála pouze na Strahově. Prohlédněte si ještě jednu fotogalerii!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články