Vaniak: O gól jsme si koledovali | SK Slavia Praha
Více

Vaniak: O gól jsme si koledovali

EDEN – Až druhého listopadu po jedenácti hodinách a padesáti pěti minutách přišel Martin Vaniak v letošní sezoně o svoji neprůstřelnost na novém stadionu v Edenu.
EDEN – Až druhého listopadu po jedenácti hodinách a padesáti pěti minutách přišel Martin Vaniak v letošní sezoně o svoji neprůstřelnost na novém stadionu v Edenu. „Mrzí nás to asi všechny, bylo to naší chybou, kterou jsme soupeři šanci nabídli. Ale celý druhý poločas jsme si o to koledovali, nehráli jsme tak dobře jako v tom prvním,“ nehledal výmluvy po zápase brankář Martin Vaniak.


„Stalo se, ale já jsem rád za tři body, soupeř v závěru vsadil na útok a snažil se vyrovnat,“ popsal závěr střetnutí náš gólman. „Hrajeme na nulu vždycky, člověk ji chce udržet i v zápasech, které vyhráváme tři nula,“ vrátil se Vaniak ještě ke konci série.


„Fanoušci jsou čím dál tím lepší, chodí jich stále víc, snad se ještě do konce podzimu dočkáme vyprodaného stadionu i v lize, a to fandění to je stále větší paráda,“ poděkoval Martin Vaniak zaplněnému Edenu.


S autorem dvou branek Tomášem Necidem přineseme celý rozhovor, tak prozatím jenom jeden jeho hlas: „Oba centry od Vládi i od Mateje byly naprosto nádherné, klobouk dolů, mně stačilo jenom jejich centry proměnit v branky.

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články