O derby se Žižkovem je zájem | SK Slavia Praha
Více

O derby se Žižkovem je zájem

EDEN - Pokud přijdou na zápas se Žižkovem všichni permanentkáři a všichni, kdo si vstupenky pořídili zatím do čtvrtečního poledne v předprodeji, přesáhne návštěva deset tisíc diváků.

EDEN - Pokud přijdou na zápas s Žižkovem všichni permanentkáři a všichni, kdo si vstupenky pořídili zatím do čtvrtečního poledne v předprodeji, přesáhne návštěva deset tisíc diváků.

V prodeji jsou také vstupenky na poslední podzimní domácí utkání s Teplicemi.

Všichni zájemci mohou své vstupenky zarezervovat také na internetu, existuje také i vytisknout si e-vstupenku - tuto variantu doporučujeme zejména všem, kdo vědí, že na stadion dorazí na poslední chvíli. Otevřena bude i rychlopokladna u severovýchodního vstupu na stadion.Vstupenky si můžete pořídit zde!

 

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články