Fotbalisté vybrali nejhezčí draky | SK Slavia Praha
Více

Fotbalisté vybrali nejhezčí draky

EDEN - Třicet jedna draků se slétlo do soutěže o nejhezčího slávistického draka, kterou pořádala společnost sinne. Všechny příspěvky do soutěže se sešly ve fanshopu v Edenu.
EDEN - Třicet jedna draků se slétlo do soutěže o nejhezčího slávistického draka, kterou pořádala společnost sinne. Všechny příspěvky do soutěže se sešly ve fanshopu v Edenu.

Trojčlenná porota - Marek Suchý, Dušan Švento a Jakub Diviš pak musela mezi všemi vybrat toho nejhezčího. Po dlouhém a těžkém rozhodování nakonec zvolila draka z Dětského domova Dlažkovice, druhý byl drak Jirky Tomčišina a třetí drak z Dětského domova v České Kamenici.

Na všechny účastníky soutěže čeká ve fanshopu v Edenu dárek - šála, fotografie vašeho draka s fotbalisty a podpisové kartičky. Vítězný drak získal dárkový poukaz na 10 000 Kč pro nákup ve fashopu.

Ceny pro všechny zúčastněné dětské domovy budou předány dětem prostřednictvím nadačního fondu Plaváček.

Výsledky:
1. místo Dětský domov Dlažkovice
2. místo Jirka Tomčišin
3. místo Dětský domov Česká Kamenice

Draci budou přesunuti do skladu, aby vyzdobili výlohy zase příští podzim.

Všem zúčastněným děkujeme za jejich krásné příspěvky do soutěže a těšíme se s vámi znovu v hledišti stadionu!

Reportáž Fanklub TV z výběru draků si můžete prohlédnout zde.

Aktuálně

110 let Josefa Bicana. Křest i Chodník slávy

25. 9. 2023
Významná byla neděle, hrálo se 308. derby, slavnostní je i pondělí. 25. září by Josef Bican, nejlepší kanonýr historie fotbalu, oslavil 110. narozeniny.

Nový HALFTIME v den narození Josefa Bicana

25. 9. 2023
Dvanácté číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady. Věnováno jest Josefu Bicanovi. Z úcty, symboliky, 25. září by oslavil 110. narozeniny. Prostřednictvím exkluzivní zpovědi i návštěvy u něj doma proniknete do světa Igoha Ogbua! A těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů.

Odstartovala druhá fáze předprodeje na Tiraspol

25. 9. 2023
Vstupenky na první domácí zápas Slavie v základní skupině Evropské ligy proti Sheriffu Tiraspol se začaly od pondělí 25. 9. 14:00 prodávat v předprodeji pro permanentkáře a členy OP/FK. Pokud lístky zbydou, do volného prodeje půjdou ve středu 27. září.

Další články