Fotbalisté vybrali nejhezčí draky | SK Slavia Praha
Více

Fotbalisté vybrali nejhezčí draky

EDEN - Třicet jedna draků se slétlo do soutěže o nejhezčího slávistického draka, kterou pořádala společnost sinne. Všechny příspěvky do soutěže se sešly ve fanshopu v Edenu.
EDEN - Třicet jedna draků se slétlo do soutěže o nejhezčího slávistického draka, kterou pořádala společnost sinne. Všechny příspěvky do soutěže se sešly ve fanshopu v Edenu.

Trojčlenná porota - Marek Suchý, Dušan Švento a Jakub Diviš pak musela mezi všemi vybrat toho nejhezčího. Po dlouhém a těžkém rozhodování nakonec zvolila draka z Dětského domova Dlažkovice, druhý byl drak Jirky Tomčišina a třetí drak z Dětského domova v České Kamenici.

Na všechny účastníky soutěže čeká ve fanshopu v Edenu dárek - šála, fotografie vašeho draka s fotbalisty a podpisové kartičky. Vítězný drak získal dárkový poukaz na 10 000 Kč pro nákup ve fashopu.

Ceny pro všechny zúčastněné dětské domovy budou předány dětem prostřednictvím nadačního fondu Plaváček.

Výsledky:
1. místo Dětský domov Dlažkovice
2. místo Jirka Tomčišin
3. místo Dětský domov Česká Kamenice

Draci budou přesunuti do skladu, aby vyzdobili výlohy zase příští podzim.

Všem zúčastněným děkujeme za jejich krásné příspěvky do soutěže a těšíme se s vámi znovu v hledišti stadionu!

Reportáž Fanklub TV z výběru draků si můžete prohlédnout zde.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články