Fotbalisté vybrali nejhezčí draky | SK Slavia Praha
Více

Fotbalisté vybrali nejhezčí draky

EDEN - Třicet jedna draků se slétlo do soutěže o nejhezčího slávistického draka, kterou pořádala společnost sinne. Všechny příspěvky do soutěže se sešly ve fanshopu v Edenu.
EDEN - Třicet jedna draků se slétlo do soutěže o nejhezčího slávistického draka, kterou pořádala společnost sinne. Všechny příspěvky do soutěže se sešly ve fanshopu v Edenu.

Trojčlenná porota - Marek Suchý, Dušan Švento a Jakub Diviš pak musela mezi všemi vybrat toho nejhezčího. Po dlouhém a těžkém rozhodování nakonec zvolila draka z Dětského domova Dlažkovice, druhý byl drak Jirky Tomčišina a třetí drak z Dětského domova v České Kamenici.

Na všechny účastníky soutěže čeká ve fanshopu v Edenu dárek - šála, fotografie vašeho draka s fotbalisty a podpisové kartičky. Vítězný drak získal dárkový poukaz na 10 000 Kč pro nákup ve fashopu.

Ceny pro všechny zúčastněné dětské domovy budou předány dětem prostřednictvím nadačního fondu Plaváček.

Výsledky:
1. místo Dětský domov Dlažkovice
2. místo Jirka Tomčišin
3. místo Dětský domov Česká Kamenice

Draci budou přesunuti do skladu, aby vyzdobili výlohy zase příští podzim.

Všem zúčastněným děkujeme za jejich krásné příspěvky do soutěže a těšíme se s vámi znovu v hledišti stadionu!

Reportáž Fanklub TV z výběru draků si můžete prohlédnout zde.

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články