Z Edenu zmizelo osm valníků sněhu | SK Slavia Praha
Více

Z Edenu zmizelo osm valníků sněhu

EDEN - Už ve čtvrtek před utkáním s Teplicemi byl poprvé zapojen vyhřívací systém trávníku v Edenu, ten si také poradil s první sobotní sněhovou nadílkou. „V neděli jsme už museli odvézt ze hřiště osm valníků sněhu," prozradil nám MIlan Zajíček, správce hřiště. „Trávník vypadá dobře, doufejme, že v průběhu utkání nezačne znovu sněžit," přeje si správce. Jak vypadá Eden před nedělním zápasem si můžete prohlédnout na fotografii.
EDEN - Už ve čtvrtek před utkáním s Teplicemi byl poprvé zapojen vyhřívací systém trávníku v Edenu, ten si také poradil s první sobotní sněhovou nadílkou.

„V neděli jsme už museli odvézt ze hřiště osm valníků sněhu," prozradil nám MIlan Zajíček, správce hřiště.

„Trávník vypadá dobře, doufejme, že v průběhu utkání nezačne znovu sněžit," přeje si správce.

Jak vypadá Eden před nedělním zápasem si můžete prohlédnout na fotografii.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články