Z Edenu zmizelo osm valníků sněhu | SK Slavia Praha
Více

Z Edenu zmizelo osm valníků sněhu

EDEN - Už ve čtvrtek před utkáním s Teplicemi byl poprvé zapojen vyhřívací systém trávníku v Edenu, ten si také poradil s první sobotní sněhovou nadílkou. „V neděli jsme už museli odvézt ze hřiště osm valníků sněhu," prozradil nám MIlan Zajíček, správce hřiště. „Trávník vypadá dobře, doufejme, že v průběhu utkání nezačne znovu sněžit," přeje si správce. Jak vypadá Eden před nedělním zápasem si můžete prohlédnout na fotografii.
EDEN - Už ve čtvrtek před utkáním s Teplicemi byl poprvé zapojen vyhřívací systém trávníku v Edenu, ten si také poradil s první sobotní sněhovou nadílkou.

„V neděli jsme už museli odvézt ze hřiště osm valníků sněhu," prozradil nám MIlan Zajíček, správce hřiště.

„Trávník vypadá dobře, doufejme, že v průběhu utkání nezačne znovu sněžit," přeje si správce.

Jak vypadá Eden před nedělním zápasem si můžete prohlédnout na fotografii.

Aktuálně

110 let Josefa Bicana. Křest i Chodník slávy

25. 9. 2023
Významná byla neděle, hrálo se 308. derby, slavnostní je i pondělí. 25. září by Josef Bican, nejlepší kanonýr historie fotbalu, oslavil 110. narozeniny.

Nový HALFTIME v den narození Josefa Bicana

25. 9. 2023
Dvanácté číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady. Věnováno jest Josefu Bicanovi. Z úcty, symboliky, 25. září by oslavil 110. narozeniny. Prostřednictvím exkluzivní zpovědi i návštěvy u něj doma proniknete do světa Igoha Ogbua! A těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů.

Odstartovala druhá fáze předprodeje na Tiraspol

25. 9. 2023
Vstupenky na první domácí zápas Slavie v základní skupině Evropské ligy proti Sheriffu Tiraspol se začaly od pondělí 25. 9. 14:00 prodávat v předprodeji pro permanentkáře a členy OP/FK. Pokud lístky zbydou, do volného prodeje půjdou ve středu 27. září.

Další články