Z Edenu zmizelo osm valníků sněhu | SK Slavia Praha
Více

Z Edenu zmizelo osm valníků sněhu

EDEN - Už ve čtvrtek před utkáním s Teplicemi byl poprvé zapojen vyhřívací systém trávníku v Edenu, ten si také poradil s první sobotní sněhovou nadílkou. „V neděli jsme už museli odvézt ze hřiště osm valníků sněhu," prozradil nám MIlan Zajíček, správce hřiště. „Trávník vypadá dobře, doufejme, že v průběhu utkání nezačne znovu sněžit," přeje si správce. Jak vypadá Eden před nedělním zápasem si můžete prohlédnout na fotografii.
EDEN - Už ve čtvrtek před utkáním s Teplicemi byl poprvé zapojen vyhřívací systém trávníku v Edenu, ten si také poradil s první sobotní sněhovou nadílkou.

„V neděli jsme už museli odvézt ze hřiště osm valníků sněhu," prozradil nám MIlan Zajíček, správce hřiště.

„Trávník vypadá dobře, doufejme, že v průběhu utkání nezačne znovu sněžit," přeje si správce.

Jak vypadá Eden před nedělním zápasem si můžete prohlédnout na fotografii.

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články