Béčko veze z Varnsdorfu tři body | SK Slavia Praha
Více

Béčko veze z Varnsdorfu tři body

PRAHA - Slávistická juniorka zakončila úspěšnou podzimní část sezony výhrou ve Varnsdorfu 0:1. Tři body zajistil týmu pokutový kop v nastaveném čase, který proměnil kapitán Held.

PRAHA - Slávistická juniorka zakončila úspěšnou podzimní část sezony výhrou ve Varnsdorfu 0:1. Tři body zajistil týmu pokutový kop v nastaveném čase, který proměnil kapitán Held.

 

„Celý týden jsme se připravovali na to, že budeme hrát na umělé trávě, nic nás nepřekvapilo, vyrovnali jsme se s tím dobře,“ začal komentář k utkání trenér Miroslav Janů.

 

„Byli jsme lepším týmem, kombinovali jsme, ale šlo to dobře jen po vápno, což je naše slabina. Měli jsme dost pološancí, do vyložené příležitosti jsme se nedostali,“ pokračoval kouč.

 

„Ve druhé půli jsme měli posledních 20 minut drtivý nápor, chtěli jsme vyhrát, což se nakonec podařilo. Obránce Varnsdorfu nesmyslně fauloval Váchu, penaltu s přehledem proměnil Held,“ popsal vývoj druhé půle.

 

„S podzimem jsem spokojený, dostali jsme se na druhé místo v tabulce. Do přípravy na jarní část sezony půjdeme v klidu, bude se nám dobře pracovat. Hráčům bych chtěl poděkovat za jejich přístup k zápasům,“ zakončil své hodnocení trenér Janů.

 

Utkání se mělo hrát původně 23. listopadu, zápas byl ale z důvodu nezpůsobilosti hrací plochy odložen.

 

Varnsdorf – Slavia 0:1 (0:0)

Branky: 90. Held (pen.)

Varnsdorf: Macháček - Ginzel, Svojtka, Vrabec (88. Macháček), Křemen, Grubhoffer, Havel, Formáček (80. Laušman), Jakobovský, Vaško, R. Mach.

Slavia: Vorel – Kindel, Jan Hošek, Starý, Held – Vácha, Javorek, Šimeček, Milan Černý – Honka (90. Gulajev), Novotný (74. Petr Hošek)

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články