Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v jedenadvacítce | SK Slavia Praha
Více

Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v jedenadvacítce

EDEN – Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v nominaci trenéra Jakuba Dovalila k přátelským utkáním české jedenadvacítky v Egyptě proti domácímu Egyptu (27.3. od 16 hodin) a Jižní Koreji (29. března od 16 hodin). V týmu je také Lukáš Vácha, který hostuje ze Slavie v Baníku Ostrava.
EDEN – Jan Hošek a Tomáš Pekhart jsou v nominaci trenéra Jakuba Dovalila k přátelským utkáním české jedenadvacítky v Egyptě proti domácímu Egyptu (27.3. od 16 hodin) a Jižní Koreji (29. března od 16 hodin).

V týmu je také Lukáš Vácha, který hostuje ze Slavie v Baníku Ostrava.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články