Slávistky porazily Teplice | SK Slavia Praha
Více

Slávistky porazily Teplice

PRAHA - Fotbalistky Slavie vyhrály v dalším ligovém zápase nad Teplicemi s přehledem 7:0. Dvě branky vstřelila Divišová a Bendová, po jedné přidaly Pěničková, Holečková a Nepokojová.

PRAHA - Fotbalistky Slavie vyhrály v dalším ligovém zápase nad Teplicemi s přehledem 7:0. Dvě branky vstřelila Divišová a Bendová, po jedné přidaly Pěničková, Holečková a Nepokojová. Juniorky vyhrály 4:0. Dařilo se i žákyním proti stejnému soupeři, starší vyhrály 4:0, mladší 5:0.

Slavia - Teplice 7:0 (2:0)

Slavia: Krömrová - Tomášková (61. Mészárosová), Odehnalová, Pincová, Benýrová - Divišová, Pěničková, Danielová, Holečková (54. Bendová) - Voňková (71. Krůzová), Budošová (46. Nepokojová)

Teplice: Zehrerová - Polívková - Králová J., Kodešová, Rejsková (56. Zvolenská) - Janochová, Janečková, Haspeklová (35. Chludilová), Králová M., Brázdová (80. Červená) - Vlastníková (77. Götzová)

Branky: 50. a 52. Divišová, 66. a 71. Bendová, 5. Pěničková (pen.), 35. Holečková, 69. Nepokojová

ŽK: Holečková - Králová M., Zvolenská

Více na www.slavistickenoviny.cz

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články