Slávistky porazily Teplice | SK Slavia Praha
Více

Slávistky porazily Teplice

PRAHA - Fotbalistky Slavie vyhrály v dalším ligovém zápase nad Teplicemi s přehledem 7:0. Dvě branky vstřelila Divišová a Bendová, po jedné přidaly Pěničková, Holečková a Nepokojová.

PRAHA - Fotbalistky Slavie vyhrály v dalším ligovém zápase nad Teplicemi s přehledem 7:0. Dvě branky vstřelila Divišová a Bendová, po jedné přidaly Pěničková, Holečková a Nepokojová. Juniorky vyhrály 4:0. Dařilo se i žákyním proti stejnému soupeři, starší vyhrály 4:0, mladší 5:0.

Slavia - Teplice 7:0 (2:0)

Slavia: Krömrová - Tomášková (61. Mészárosová), Odehnalová, Pincová, Benýrová - Divišová, Pěničková, Danielová, Holečková (54. Bendová) - Voňková (71. Krůzová), Budošová (46. Nepokojová)

Teplice: Zehrerová - Polívková - Králová J., Kodešová, Rejsková (56. Zvolenská) - Janochová, Janečková, Haspeklová (35. Chludilová), Králová M., Brázdová (80. Červená) - Vlastníková (77. Götzová)

Branky: 50. a 52. Divišová, 66. a 71. Bendová, 5. Pěničková (pen.), 35. Holečková, 69. Nepokojová

ŽK: Holečková - Králová M., Zvolenská

Více na www.slavistickenoviny.cz

Aktuálně

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Potlesk patří týmu. Nominace? Teď myslím jen na Slavii

25. 2. 2024
Mojmír Chytil naskočil do zápasu s Pardubicemi (3:0) po poločasové přestávce a soupeře sestřelil třemi brankami v rozmezí osmi minut. Stanovil tak nový rekord samostatné české ligy, která rychlejší hattrick nepamatuje.

Nula vzadu je velmi cenná. Pardubicím vděčím za hodně

25. 2. 2024
Vrátil se do sestavy proti klubu, za který odehrál celou loňskou sezonu, a přispěl jak k čistému kontu, tak k výhře 3:0. „Věřím, že nasbírané sebevědomí dokážeme využít v těch nadcházejících utkáních," říká Tomáš Vlček po vítězství nad Pardubicemi.

Další články