Vstupenky na derby ještě v prodeji! | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na derby ještě v prodeji!

EDEN/SYNOT TIP ARENA - V úterý 29. září začal volný prodej vstupenek na derby se Spartou, které se hraje v Synot Tip Areně v rámci 10. kola Gambrinus ligy v pondělí 5. října s výkopem od 17:30.
EDEN/SYNOT TIP ARENA - V úterý 29. září začal volný prodej vstupenek na derby se Spartou, které se hraje v Synot Tip Areně v rámci 10. kola Gambrinus ligy v pondělí 5. října s výkopem od 17:30.

Vstupenky jsou na jméno a datum narození, při jejich zakoupení je nutné předložit občanský průkaz nebo jeho kopii.

V první fázi prodeje měli přednostní právo na nákup vstupenek pro své přátele a známé držitelé permanentek a členové fanklubu a OP. V této fázi bylo prodáno 15 tisíc vstupenek.

Pozor - v den zápasu s LOSC Lille Métropole - tedy ve čtvrtek 1. října - bude prodej vstupenek na derby probíhat pouze do 16:30, a také po zápase.

Všechny vstupenky pro příznivce Sparty do jejich sektoru se budou prodávat na Letné.

Souběžně probíhá také prodej výhodných balíčků na UEFA Europa League a na zápas s Lille. Balíčků zatím bylo prodáno 4 300, osm a půl tisíce příznivců si pořídilo vstupenky na utkání s Lille.

Překvapivě nízký počet vstupenek je požadován francouzským klubem, podle kterého do Prahy dorazí 150 fanoušků z Lille.

Ceník vstupenek na derby a další informace najdete zde.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články