Vstupenky na derby ještě v prodeji! | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na derby ještě v prodeji!

EDEN/SYNOT TIP ARENA - V úterý 29. září začal volný prodej vstupenek na derby se Spartou, které se hraje v Synot Tip Areně v rámci 10. kola Gambrinus ligy v pondělí 5. října s výkopem od 17:30.
EDEN/SYNOT TIP ARENA - V úterý 29. září začal volný prodej vstupenek na derby se Spartou, které se hraje v Synot Tip Areně v rámci 10. kola Gambrinus ligy v pondělí 5. října s výkopem od 17:30.

Vstupenky jsou na jméno a datum narození, při jejich zakoupení je nutné předložit občanský průkaz nebo jeho kopii.

V první fázi prodeje měli přednostní právo na nákup vstupenek pro své přátele a známé držitelé permanentek a členové fanklubu a OP. V této fázi bylo prodáno 15 tisíc vstupenek.

Pozor - v den zápasu s LOSC Lille Métropole - tedy ve čtvrtek 1. října - bude prodej vstupenek na derby probíhat pouze do 16:30, a také po zápase.

Všechny vstupenky pro příznivce Sparty do jejich sektoru se budou prodávat na Letné.

Souběžně probíhá také prodej výhodných balíčků na UEFA Europa League a na zápas s Lille. Balíčků zatím bylo prodáno 4 300, osm a půl tisíce příznivců si pořídilo vstupenky na utkání s Lille.

Překvapivě nízký počet vstupenek je požadován francouzským klubem, podle kterého do Prahy dorazí 150 fanoušků z Lille.

Ceník vstupenek na derby a další informace najdete zde.

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články