Slavia k odchodu Ericha Brabce | SK Slavia Praha
Více

Slavia k odchodu Ericha Brabce

PRAHA/EDEN – V souvislosti s informacemi o možném návratu Ericha Brabce do českého fotbalu se v médiích znovu objevily spekulace o důvodech odchodu bývalého kapitána ze Slavie.
PRAHA/EDEN – V souvislosti s informacemi o možném návratu Ericha Brabce do českého fotbalu se v médiích znovu objevily spekulace o důvodech odchodu bývalého kapitána ze Slavie.

Slavia znovu jednoznačně a důrazně opakuje, že důvodem odchodu Ericha Brabce bylo rozhodnutí budovat nový tým.

Klub se důrazně ohrazuje proti tomu, že by za touto změnou v týmu byla jakákoliv nesportovní či neférová záležitost nebo jiná okolnost.

„Erich Brabec během svého působení ve Slavii vystupoval jako profesionální fotbalista a správný kapitán a nedopustil se žádného nesportovního jednání,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

Erich Brabec měl výrazný podíl na dvou mistrovských titulech, které Slavia získala v posledních dvou letech. Na jeho zásluhách nic nezmění možné působení v rivalském klubu. Věříme, že tak to budou vnímat nejenom naši příznivci, ale i fotbalová veřejnost

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články