Slávisté se chystají na Budějovice | SK Slavia Praha
Více

Slávisté se chystají na Budějovice

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Na hlavním stadionu v Synot Tip Areně se ve středu připravovali slávisté na druhé jarní kolo proti Dynamu České Budějovice, které bude jejich prvním jarním vystoupením před domácím publikem.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Na hlavním stadionu v Synot Tip Areně se ve středu připravovali slávisté na druhé jarní kolo proti Dynamu České Budějovice, které bude jejich prvním jarním vystoupením před domácím publikem.


Hlavní náplní tréninku byla hra na dvě branky, do které se zapojili také všichni asistenti trenéra. S týmem byl na hřišti už také záložník Petr Trapp, který stejně jako Adam Hloušek nedohrál strahovský zápas proti Bohemians Praha. 


Adama Hlouška čeká specializované vyšetření zraněného kolena ve čtvrtek v Mnichově, po něm bude také znát délku léčby.


S kondičním trenérem Janem Netscherem trénují rekonvalescenti Josef Kaufman, Jaroslav Černý, Jan Hošek a Petr Mareš. Ti už mají do svého programu zařazenu také individuální připravu s míčem.


V posilovně se připravoval Benjamin Vomáčka, který má na kotníku pevnou fixaci a při chůzi se neobejde bez berlí.


Reprezentační pauza tentokrát trenérům kádr nezúžila, výjimkou je brankář Deniss Romanovs, který odcestoval na přátelský zápas Lotyšska v daleké Angole.


S béčkem se připravují Filip Duranski a Jan Mikula, oba čeká v sobotu generálka slávistické rezervy od 10 hodin na umělé trávě v Edenu proti Voticím.


Individuální trénink zaměřený na dohnání fyzické kondice má na programu záložník Tijani Belaid.


Červenobílí se poprvé v jarní sezoně představí v Synot Tip Areně v pondělí s výkopem od 17:30, nastoupí proti Dynamu České Budějovice, ve kterém působí na hostování Ladislav Volešák. Ten do tohoto utkání ale nezasáhne, kluby se v dohodě o jeho hostování dohodly na tom, že ve vzájemném zápase nastoupit nemůže.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články