Slávisté se chystají na Budějovice | SK Slavia Praha
Více

Slávisté se chystají na Budějovice

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Na hlavním stadionu v Synot Tip Areně se ve středu připravovali slávisté na druhé jarní kolo proti Dynamu České Budějovice, které bude jejich prvním jarním vystoupením před domácím publikem.

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Na hlavním stadionu v Synot Tip Areně se ve středu připravovali slávisté na druhé jarní kolo proti Dynamu České Budějovice, které bude jejich prvním jarním vystoupením před domácím publikem.


Hlavní náplní tréninku byla hra na dvě branky, do které se zapojili také všichni asistenti trenéra. S týmem byl na hřišti už také záložník Petr Trapp, který stejně jako Adam Hloušek nedohrál strahovský zápas proti Bohemians Praha. 


Adama Hlouška čeká specializované vyšetření zraněného kolena ve čtvrtek v Mnichově, po něm bude také znát délku léčby.


S kondičním trenérem Janem Netscherem trénují rekonvalescenti Josef Kaufman, Jaroslav Černý, Jan Hošek a Petr Mareš. Ti už mají do svého programu zařazenu také individuální připravu s míčem.


V posilovně se připravoval Benjamin Vomáčka, který má na kotníku pevnou fixaci a při chůzi se neobejde bez berlí.


Reprezentační pauza tentokrát trenérům kádr nezúžila, výjimkou je brankář Deniss Romanovs, který odcestoval na přátelský zápas Lotyšska v daleké Angole.


S béčkem se připravují Filip Duranski a Jan Mikula, oba čeká v sobotu generálka slávistické rezervy od 10 hodin na umělé trávě v Edenu proti Voticím.


Individuální trénink zaměřený na dohnání fyzické kondice má na programu záložník Tijani Belaid.


Červenobílí se poprvé v jarní sezoně představí v Synot Tip Areně v pondělí s výkopem od 17:30, nastoupí proti Dynamu České Budějovice, ve kterém působí na hostování Ladislav Volešák. Ten do tohoto utkání ale nezasáhne, kluby se v dohodě o jeho hostování dohodly na tom, že ve vzájemném zápase nastoupit nemůže.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články