Hanuš a Čelůstka nastoupili za U21 | SK Slavia Praha

Hanuš a Čelůstka nastoupili za U21

PRAHA - U vítězství české jedenadvacítky nad Finskem byli také dva slávisté. Ondřej Čelůstka, který je na hostování v Palermu...

PRAHA - U vítězství české jedenadvacítky nad Finskem byli také dva slávisté. Ondřej Čelůstka, který je na hostování v Palermu, odehrál celý zápas a brankář Jan Hanuš, který je na hostování v Hlučíně, odchytal celý první poločas. V přátelském utkání vyhráli svěřenci trenéra Jakuba Dovalila 1:0.

Česká republika "21" - Finsko "21" 1:0 (1:0)

Branka: 30. Rabušic. Rozhodčí: Vnuk - Vorel, Hrčka (všichni SR). ŽK: Kauko (Fin.). Diváků: 2460.

Česká republika U21: Hanuš (46. Štěch) - Čelůstka, Beneš (82. Dreksa), Štěpánek, Lensky - Dočkal (57. Nečas), Gecov (46. Hořava), Mareček, Kovařík (72. Lecjaks) - Rabušic (46. Vošahlík), Kozák (57. Pekhart). Trenér: Dovalil.