Akce na zápas s Libercem | SK Slavia Praha
Více

Akce na zápas s Libercem

Dvě piva za 50 korun
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve čtvrtek 25. března na zápas Slavie s Libercem připravila společnost Nopanera akci pro všechny fanoušky, kteří mají rádi pivo. Dvě piva si budou moci pořídit za padesát korun.

Tato slevová akce bude platit u stánku s pivem, který najdete u slávistického fanshopu FANzone, otevřen bude kolem 17 hodiny. Akce také platí uvnitř celého stadionu ve stáncích s občerstvením. Akce dvě piva za padesát korun potrvá do začátku zápasu, tedy do 19 hodin.

Společnost Nopanera připravila slevovou akci i pro členy Fanklubu – po celou dobu zápasu si mohou zakoupit dva nápoje za 60 korun (po předložení kartičky Fanklubu).

V sektoru Rodiče a děti bude probíhat ochutnávka popcornu. O přestávce proběhne v sektoru Rodiče a děti tradiční autogramiáda s vybraným hráčem A-týmu. Děti se navíc mohou těšit na slávistické dárky.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články