Akce na zápas s Libercem | SK Slavia Praha
Více

Akce na zápas s Libercem

Dvě piva za 50 korun
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Ve čtvrtek 25. března na zápas Slavie s Libercem připravila společnost Nopanera akci pro všechny fanoušky, kteří mají rádi pivo. Dvě piva si budou moci pořídit za padesát korun.

Tato slevová akce bude platit u stánku s pivem, který najdete u slávistického fanshopu FANzone, otevřen bude kolem 17 hodiny. Akce také platí uvnitř celého stadionu ve stáncích s občerstvením. Akce dvě piva za padesát korun potrvá do začátku zápasu, tedy do 19 hodin.

Společnost Nopanera připravila slevovou akci i pro členy Fanklubu – po celou dobu zápasu si mohou zakoupit dva nápoje za 60 korun (po předložení kartičky Fanklubu).

V sektoru Rodiče a děti bude probíhat ochutnávka popcornu. O přestávce proběhne v sektoru Rodiče a děti tradiční autogramiáda s vybraným hráčem A-týmu. Děti se navíc mohou těšit na slávistické dárky.

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články