Vítěz 1. kola slávistické videosoutěže | SK Slavia Praha
Více

Vítěz 1. kola slávistické videosoutěže

SYNOT TIP ARENA/EDEN – První kolo soutěže o nejslávističtější video zná svého vítěze. Stal se jím Karel Rejšek, který zaslal video s názvem Fanatická radost Ajax. Výherce se může těšit na tričko s hvězdou z mistrovských oslav, které podepsali hráči A-týmu.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – První kolo soutěže o nejslávističtější video zná svého vítěze. Stal se jím Karel Rejšek, který zaslal video s názvem Fanatická radost Ajax. Výherce se může těšit na tričko s hvězdou z mistrovských oslav, které podepsali hráči A-týmu.

Fanoušci mohou svá videa posílat i nadále, budou zařazena do dalších kol.

Natočený materiál by měl mít délku maximálně 30 vteřin. Videa budou prezentována před začátkem domácích zápasů v Synot Tip Areně v Edenu na velkoplošných obrazovkách.

V každém kole vyberou nejlepší video se slávistickou tematikou hráči A-týmu. Uzávěrka každého kola je vždy den před soutěžním domácím zápasem v 18 hodin. Videa zaslaná po tomto termínu budou zařazena do kola následujícího. Výherce každého soutěžního kola dostane podepsané slávistické tričko od hráčů A-týmu.

Videa můžete zasílat v následujícíh formátech: MOV, MPEG, MPG, WMA, (upřednostňujeme AVI a MOV) na e-mail: soutez.video@slavia.cz  nebo na DVD na adresu: Vladivostocká 1460/2, Praha 10, 100 05, nadpis: VIDEO SOUTĚŽ. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail.

V týdnu po posledním kole Gambrinus ligy v této sezoně budou na www.slavia.cz zveřejněna všechna vítězná videa z předchozích soutěžních kol. O celkovém vítězi potom rozhodnou v hlasování fanoušci.

Celkový vítěz soutěže dostane slávistický dres s naflokováním podle svého přání podepsaný hráči A-týmu a slávistické víno.

Slavia si vyhrazuje právo na vyřazení nevhodných videí či videí zaslaných ve špatném formátu. Výherci budou kontaktováni e-mailem. Změna pravidel vyhrazena.

Vítězné video z 1. kola si můžete prohlédnout zde

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články